Pożyczki VIA SMS

Wygodne pożyczki od VIA SMS

pozyczka_9VIA SMS to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Firma ta udziela pożyczek gotówkowych na okres od 7 do 30 dni i na kwotę od 100 zł do 3000 zł oraz działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

Aby wziąć pożyczkę na stronie internetowej VIA SMS należy wybrać kwotę i termin na kalkulatorze. Kliknąć „Weź pożyczkę”, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami. W przypadki pierwszej rejestracji należy podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby móc skorzystać z oferty, jaką są szybkie pożyczki na dowód, należy jeszcze mieć od 20 do 65 lat, stały dochód oraz nie posiadać negatywnej historii kredytowej. Po rejestracji klient otrzymuje SMS z kodem, który należy wpisać w okienko na stronie internetowej.

Szybkie pożyczki online to oferta skierowana do osób, które chcą szybko i bez zbędnych formalności otrzymać pieniądze. Pierwsza szybka pożyczka w VIA SMS, to kwota do 500 złotych, którą należy spłacić w ciągu 30 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, tania pożyczka znajdzie się na koncie klienta już w 15 minut. Dla stałych klientów firma przygotowała specjalną ofertę – szybkie pożyczki sms. Wystarczy wysłać SMS z wnioskowaną kwotą i okresem pożyczki, by ciągu paru minut otrzymać odpowiedź i pieniądze. Pożyczka SMS jest przeznaczona dla osób, które chcą otrzymać pieniądze bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu.

Tanie pożyczki przez internet i szybkie pożyczki od ręki są przeznaczone dla osób, które chcą pożyczyć niewielką sumę pieniędzy i wiedzą, że będą mogli ją spłacić w ciągu najbliższych 30 dni. Pożyczka przez Internet to także minimum formalności, brak zastawu czy poręczycieli i pieniądze na koncie w 15 minut. To tylko część zalet oferty, jaką jest szybka pożyczka na dowód.

Szybka pożyczka online jest sposobem na chwilowe podreperowanie domowego budżetu, jednak każdy musi pamiętać, że nie jest rozwiązaniem na poważne kłopoty finansowe. Oferta jaką jest szybka pożyczka od ręki pozwala otrzymać pieniądze szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Tak działają pożyczki internetowe – klient może załatwić wszystko nie wychodząc z domu i korzystając jedynie z komputera czy telefonu.